SRT Yıkım Hafriyat Şirket Profili

SRT Yıkım Harfiyat olarak; İstanbul Sultanbeyli'de 1997 yılında kurulmuş olup, sektördeki varlığını sürdürmektedir. Yıllardır bu sektörde çalışan SRT Yıkım Hafriyat tecrübe ve bilgi birikimlerini ortaya koyarak yıkım sektörüne hizmet etmeye başlamıştır. Kurulduğumuz günden itibaren 1000 lerce Projeyi en iyi şekilde kazasız ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı uzman kadromuz, teknik ekibimiz ve güçlü makine parkımızı ile devam etmekteyiz. Sektöründe faaliyet gösteren zorlu rekabet ortamında güvenliğimizden ve kurallarımızdan taviz vermeden çalışmalarını yürüten şirketimiz, güvenliği ve kalitesini de sabitleyerek bunlara taahhüt altına almıştır. SRT Yıkım Harfiyat olarak; inşaat sektöründe yapı yıkımları dalında faaliyetlerine başlayarak büyük bir gayretle asla taviz vermediği iş disiplini ve işinde uzman teknik kadrosu ile birçok projeyi başarı ile sonulandırmıştır. Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz (kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetlerinde ivme kazanmıştır.
Yıkım sektörü bugüne kadar yıkım faaliyetlerinin çok az olmasından dolayı sektöründe gelişme sağlamıştır. Helan yapı yıkımlarının işin ehli olmayan amatör kişilerle bilinçsizce yapılmaktadır. SRT Yıkım Harfiyat'ın ilk ve tek hedefi ise bünyesinde oluşan uzman kadro ve teknik personel eşliğinde geliştirilmiş geniş makina parkuruyla yıkım sektörünü en iyiye taşımaktır.

  • SRT Misyonu

    Kaliteyi her gün biraz daha arttırmak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımak Çevreye saygılı olmak.

  • SRT Vizyonu

    Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

  • SRT Politikası

    Tüm çabamız, amacımız, hedefimiz sizlere daha Ekonomik ve Sağlıklı hizmet verebilmektir.