Bina Yıkımı Hafriyat

Srt Yıkım Hafriyat; Bina yıkımı ve hafriyat atım hizmetleri! firmamız tarafından profesyonel ekip ve yenilenen geniş iş makineleri ile gerçekleştirmektedir.

Bina Yıkımı ve Hafriyat Atım Hizmetleri

SRT yıkım olarak; İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu mevcut eski binanın yıkılması işlemini profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sorunsuz bir şekilde sağlamaktayız. 

Srt Yıkım; Bina yıkımlarında yüksek erişimli makine metoduyla yıkım işlemlerini gerçekleştirir. Bina yıkım işleri risk grubu yüksek inşaat faaliyetlerinden olup, iyi planlama dikkatli hesaplama ve özenli çalışma gerektirmektedir. Bu konuda uzman ve tecrübeli kadromuz, geniş makine parkurumuz ile hizmetinizdeyiz. 

Başta İstanbul ili olmak üzere, Türkiye'nin birçok ilinde bina yıkım, eski fabrika yıkımı, eski cami yıkımı, duvar yıkımı, hafriyat çalışmalarını yürütmekteyiz.

Kırım yıkım sonrası ortaya çıkan moloz ve inşaat Yıkıntı atıkları, moloz ve hafriyat toprağının, duruma göre çuvallı veya çuvalsız olarak ve çevreyi rahatsız etmeden, temiz ve profesyonel bir şekilde alıp moloz döküm sahasına nakliyesini gerçekleştiriyoruz. 

SRT Yıkım; Bina yıkımı faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en minimum seviyeye indirerek, özellikle depreme dayanıksız binalarda yükün azaltılması tadilatı veya yenilenme çalışmalarını büyük bir hassasiyetle iş güvenliği neticesinde profesyonel ekibi ile sağlayabilmektedir.