Çevre Düzenleme Hizmeti

SRT Yıkım olarak; İnşaat Çevre düzenleme hizmetini profesyonel ekiplerimizle istediğiniz süre içerisinde verip sorunsuz bir şekilde iş teslimi yapıyoruz.

İnşaat Çevre Düzenleme Hizmetleri

İnşaat Çevre düzenlemesi; İnşaat yapı ya da yapı çevresinin, altyapının projenin oluşturulma, montaj işlemidir. Büyük ölçekli inşaatlar kapsamlı birçok görevler içerir. Bu bilinçle inşaat çalışmalarımız temelden çatıya mühendislik hizmeti düzeyindedir. 

İnşaat çalışmalarında; Belli bir bölgedeki bina, altyapı, havaalanı, baraj gibi geniş anlamda yapı veya yapı çevresinin oluşturulma aşamalarını dikkatle yaparız. İnşaat aslında pek çok işin aynı anda yürütüldüğü bir süreçtir. Normalde iş, tasarım mühendisi, proje mimarı, inşaat mühendisi, mimar, peyzaj mimarı, iç mimar tarafından denetlenir, ve bütün işler proje yöneticisi tarafından yönetilir. 

İnşaat çevre düzenlemesi, her durumda bilinen anlamda bina yapımı anlamına gelmemektedir. Bina, yapı inşaatının yalnızca bir alt sınıfını teşkil etmektedir. Toplumların bireysel gündelik ihtiyaçlarının yanında yine toplumsal refahı arttıracak birçok tesis ve tesislendirme inşaatın kapsamında yer alır. Barajlar, su depoları, kanallar, açık ve kapalı su hatları, kaldırım taşları, altyapı, çevre düzenlemeleri (peyzaj mimarlığı), karayolları, demiryolları, havaalanları, meydanlar, parklar, sosyal donatılar gibi insanlığa hizmette kullanılan tesisler belli hizmet dönemleri için inşa edilirler.Mimarlık, inşaat mühendisliği, peyzaj mimarlığı, iç mimarlık projeleri, çalışmaları içinde inşaat önemli bir yer almaktadır. 

SRT Yıkım İnşaat çevre düzenleme çalışmalarının tümünü mühendislik mimarlık ve tasarım çerçevesinde ele alır. Kaliteli malzeme kullanmanın yanında yapılan iş kullanıcıların rahatlığını da düşünülerek hesaplanır.

Çevre düzenleme ile ilgili tüm çalışmalarınız için hemen bize ulaşın.