Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm; Riskli yapı tespit süreci ile; ya da kanuna ait bu süreci işletmeksizin plan şartları doğrultusunda gerçekleşmiş olan İnşaat çalışmasıdır.

İnşaat Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Kentsel dönüşüm kapsamı; 6306 önemli afet tehlike altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında, riskli yapı tespit süreci ile; ya da kanuna ait bu süreci işletmeksizin meri plan şartları doğrultusunda gerçekleşmiş olan İnşaat Kentsel Dönüşüm olarak adlandırılmaktadır.

Bu tip dönüşümde en temel eksen; kanun kapsamında riskli yapı ya da riskli alan tespit sürecini müteakip uygulama alanında bulunup hak sahiplerini kanunda yer almış avantajlardan yararlandırmak sureti ile dönüşümün gerçekleşmesidir.

Tadilat Güçlendirme; Bina güçlendirme işlemi uzmanlık isteyen konular içerisinde yer alır. Doğru ekipmanların doğru bir biçimde kullanılması neticesinde apartmanınızın dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. 

SRT Yıkım olarak; İstanbul’un tüm bölgelerine özel bir tadilat çalışmaları yapıyoruz ve bu hizmet içeriğini de işinde uzman kadroyla sunuyoruz. Bina tadilat işlemlerinde gereken iş güvenliği göz önüne alınarak bir çalışma yapılır.

SRT Yıkım, Bu çalışma sayesinde işlem daha kısa bir süre içinde bitirilerek binanızı size teslim ediyor. Bina güçlendirme ve tadilat işlemleri için hizmet almak dilerseniz kurumsal müşterilerimize hizmetleri ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz.

Güçlendirme işlemlerinde kullanılacak olan tüm donanımı ve ekipmanlara en yeni teknolojik makinelerle hizmetimizi veriyoruz.