İnşaat Yıkım Hizmetleri

SRT Yıkım; Uzman ekip kadrosu, gelişmiş iş makineleri kullanarak yıkılmasını istediğiniz inşaatın yıkımını hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

İnşaat & Bina Yıkım Hizmetleri

SRT Bina inşaat yıkım firmamız tarafından müşterilerimiz için her türlü bina, inşaat yıkımında sorunsuz bir şekilde temiz bir iş bitimi sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

SRT Yıkım Firmamızın, uzman ekip kadrosu sayesinde gelişmiş iş makineleri kullanarak yıkılmasını istediğiniz binaların Bina yıkımını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Bina yıkım işleminde çevreye en az zarar vererek temiz ve güvenli bir iş bitimi sağlanır. 

Ülkemizde ve Dünya da inşaat yatırımları her dönem olduğu gibi artarak devam etmektedir. Gelişen teknoloji, çevre dostu malzeme ve uygulamalar, çok yüksek katlı lüks yapılar gibi bir çok etken bu süreci hızlandırmaktadır.

Kullanım ömrünü tamamlamış eski-metruk yapılarda  yerlerini, yeni ve modern binalara bırakmaktadır. Özellikle 2000’li yıllarda Ülkemizde değişen inşaat yönetmelikleri sayesinde yüksek katlı yapılarda kalite ve standartların iyileştirilmesi sağlanmıştır. 

2012 yılında başlayan Kentsel Dönüşüm çalışmaları ile hasarlı eski binaların yıkılması sağlanarak daha konforlu, yeni ve modern yapılarla yaşam kalitesinin de yükselmesi sağlanmıştır.

Bina-İnşaat Yıkımı İçin Yapılması Gerekenler Şöyle;

Yıkım işlemleri başlamadan önce yıkım ruhsatı hazırlanmalıdır. Yıkım ruhsatı içinde, yapı sahibinin yıkılacak yapının tahliye edildiğine, elektrik, su ve doğal gaz hizmetlerinin kapatıldığına dair resmi evraklar bulunur.

Ayrıca, yıkım işlemleri için ilgili kurumlarca alınan izinler ile yine bu kurumlarca belirlenen yıkımın şekli ve muhtevası bilgileri yer alır. Yıkım planında ise hangi yıkım tekniğinin kullanılacağı, hangi güvenlik tedbirlerinin alınacağı ve kimlerin sorumlu olduğu, yıkım sonrası ortaya çıkacak inşaat atıklarının nasıl taşınacağı veya değerlendirileceği gibi konuların detaylarına dair belgeler yer almakta olup, bu belgeler yıkım ruhsatının ekine konur.