Fabrika Yıkım Söküm

SRT Yıkım firması olarak, fabrika yıkım ve söküm projelerini müşterinin istediği zaman diliminde profesyonel ekip ve ekimanlar ile gerçekleşitrmekteyiz.

Fabrika Yıkım ve Söküm Hizmetleri

Bina Yıkım ve Fabrika Yıkımı Son derece karmaşık ve meşakkatli bir alan; ciddi iş disiplini, deneyim, sistematik çalışma ve hassasiyet ister. Aynı zamanda diğer yıkım çalışmalarına göre biraz daha uzun sürede gerçekleştirilir.Planlamadan yıkıma, malzemelerin çıkarılmasından geri dönüşüme geniş tabanlı bir süreci beraberinde getirir. 

Türkiye’nin fabrika yıkım uzmanı SRT Yıkım firması, fabrika yıkım projelerini gerçekleştirirken aynı zamanda profesyonel iş gücü, yüksek teknolojiye sahip her ölçekteki araç ve makineleri ile sürprizlere yer bırakmaz. 

SRT Yıkım; inşaat fabrika inşaat hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına proje çerçevesinde kalıcı çözümler sunmaktadır.
Her türlü fabrika inşaatı, fabrika tasarlama, fabrika tadilatı, ofis bölmeleri ve işletmeniz için yapacağınız inşaatın her türlü tamamlayıcı inşaat faaliyetlerini kusursuzca yerine getirmekteyiz.

Tadilat yapmak istediğiniz iş yerinizin mimari yapısını bozmadan, güçlendirme, çelik konstrüksiyon zemin şap yenileme, duvar bölmelerinin yapısının yenilenmesi vb gibi uygulamalarla tadilat yaparak işletmeyi gerekli altyapıya ve teknolojiye uygun hale getiriyoruz.
İşlerinizi titizlikle yerine getiren SRT Yıkım İnşaat tecrübesi ve uzman kadrosuyla başarı ile bitirdiği birçok projeyi referans gösterebilir.
 

SRT Yıkım olarak; Profesyonel ekibimizle birlikte fabrika yıkımları beton vinçleri, kesiciler, yıkım topu, kırıcılar, ekskavatörler (sert betonu kırmak için kullanılır), işleme makasları ve ağır makinelerin kullanımını gerekli kılabilir. Büyük ekipman operatörlerinin de aralarında bulunduğu kapsamlı bir ekip çalışması söz konusudur.

Tüm bu detaylı süreçlerde özen, teknik mühendislik, uzmanlık ve deneyim olmazsa olmazlardır. SRT Yıkım, sahip olduğu teknoloji, disiplin, deneyimli ekip ve tecrübesi ile hangi büyüklükte olursa olsun fabrika yıkım alanında Türkiye’nin lider çözüm ortakları arasındadır.