Hafriyat Alım Hizmeti

Hafriyat, İnşaat yapılacak alanın projeye uygun bir şekilde tıraşlanması, kazılması ve uygun olan döküm alanlarına nakli işlemidir.

Hafriyat Atım, Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Hafriyat atım, alım, nakliye ve taşıma işleri zamanında düzgün yapılması gereken önemli işlerdir. Bu sayede müşterilerimizin işlerini doğru bir şekilde zamanında bitirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Hafriyat hizmetlerindeki önemli hususlar; Hız, güven ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Geniş makine parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. 

Hafriyat Atım Sahası ve Fiyatlandırma Şekli

Kazı yapılacak sahanın jeolojik yapısının incelenmesi ve malzemenin taşınacağı mesafenin hesaplanmasının ardından işinize en doğru fiyat ve en uygun zaman aralığını belirleyerek zamanında teslimat garantisi veriyoruz.

Yüksek adette tüm teknik gereksinimlere uygun makine parkımız ve uzman personelimiz ile her büyüklükteki hafriyat ve nakliye işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretiyor. Zor arazi şartlarında dahi hafriyat işleriniz yapılırken, her koşulda memnuniyetinizi ön planda tutarak, size taahhüt ettiğimiz tarihte işlerimizi teslim etmek SRT yıkımın en önemli kurallarından biridir. 

Başlıca Hafriyat Atım Hizmetlerimiz Şöyle;

Hafriyat Toprağı; Arazideki inşaat kazısı ile ortaya çıkan toprakları nakletme.

İnşaat Atıkları: Bina, site, iş yeri, tesis, fabrika, köprü, okul, hastane, yol vb. yapımı ile birlikte çıkan atıklar.

Yıkıntı Atıkları: Bina, site, iş yeri, tesis, fabrika, köprü, okul, hastane, yol vb. yapıların tadilatı, yenilenmesi, yıkımı ya da afet sebepli çıkan enkaz ve atıklar.

Tehlikeli inşaat ve yıkıntı atıkları: İnşaat ve yıkıntı atıkları içerisindeki asbest, kurşun, florasan, kimyasal madde, zararlı madde, boya, vb. tehlikeli atıklar.

Uzman kadromuz ve son teknoloji makine parkımız ile sizlere hizmet vermek için daima hazırız.